[Подія відбулась] «Місяць до виборів на Рівненщині: дочасна агітація, активність кандидатів та зафіксовані порушення»

Інформаційно-освітній простір "Інфохаб"

27 червня об 11:00 год у приміщенні Інформаційно-освітнього простору «Інфохаб» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА «Місяць до виборів на Рівненщині: дочасна агітація, активність кандидатів та зафіксовані порушення»

Під час прес-конференції координатор спостереження ОПОРИ за виборами на Рівненщині розкаже про перший місяць виборчої кампанії в області, активність кандидатів у народні депутати та порушення, зафіксовані спостерігачами ОПОРИ.

Правоохоронці розкажуть про розгляд справ, пов’язаних з виборчим процесом, а представники безоплатної вторинної допомоги – про те, з якими питаннями можна звертатися під час виборчого процесу.

Участь у заході візьмуть:

  • Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області;
  • Руслан Жук, начальник Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Рівненській області;
  • Микола Павлюк, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.
За коментарями звертайтеся:
Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області
тел.: 0938338345
Олена Чудінович, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)