[Подія відбулась] ОПОРА на Рівненщині: перебіг дня голосування, основні порушення та паралельний підрахунок голосів

Інформаційно-освітній простір "Інфохаб"

У понеділок, 22 квітня об 11:00 год в Інформаціно-освітньому просторі «Інфохаб» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) відбудеться прес-конференція за результатами дня голосування у Рівненській області. Прес-конференція організована Громадянською мережею ОПОРА .

Під час прес-конференції ОПОРА розкаже про перебіг дня голосування на Рівненщині. Зокрема, про виявлені спостерігачами ОПОРИ порушення під час дня голосування, підрахунку голосів та передачі виборчої документації з дільниць. Також будуть представлені результати паралельного підрахунку голосів (PVT – parallel vote tabulation) з другого туру виборів Президента України.

Спікери:

  • Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області;
  • Марія Цип’ящук, громадська омбудсменка ОПОРИ у Рівненській області

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:

Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області

тел.: 0938338345

e-mail: rivne@opora.org.ua

Олена Чудінович, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

 

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)