[Подія відбулась] Рівненщина: ОПОРА запрошує на тренінги з публічних консультацій

Інформаційно-освітній простір "Інфохаб"

Громадянська мережа ОПОРА у межах проекту «Відповідальне управління громадою» запрошує керівників об’єднаних територіальних громад, членів місцевих рад, представників місцевої влади та громадських активістів Рівненщини до участі в одноденних тренінгах щодо інструментів ефективного залучення громадян до процесу ухвалення рішень.

Тренінги відбуватимуться 19 та 20 листопада 2018 року з 10:00 по 16:30  в Інформаційно-освітньому просторі “INFOHUB” у Рівному (вул. Словацького, 3а, перший поверх). Просимо обрати зручну дату та  зареєструватися можна ТУТ.

Під час тренінгу обговорюватимуться наступні питання:

– Що таке громадська участь та чому важливо залучати мешканців до процесу ухвалення рішень;

– Переваги та бар’єри залучення громадян до процесу ухвалення рішень;

– Законопроект «Про публічні консультації» та принципи належних консультацій;

– Тематика та учасники публічних консультацій;

– Інструменти публічних консультацій.

Під час тренінгу кожен учасник/учасниця отримає посібник для організаторів процесів залучення громадян до ухвалення рішень та описані успішні приклади «Консультації, аналіз ситуації, спільне рішення: як залучати мешканців до розмови про місцеві справи».

Також найактивніші учасники тренінгів матимуть можливість стажування у Польщі з метою отримання додаткової інформації та закордонного досвіду щодо ефективного застосування публічних консультацій в громадах.   

Довідково: Громадські консультації – це відкритий процес діалогу влади з мешканцями, що має на меті прийняття владою оптимальних рішень щодо суспільно важливих справ.

 

За додатковою інформацією звертайтеся: 063 6179693 Андрій Токарський.

 

Проект «Відповідальне управління громадою» впроваджується Громадянською Мережею ОПОРА у співпраці з Фундацією «Лабораторія соціальних досліджень та інновацій «Сточня» (Польща) та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».