[Подія відбулась] «Перебіг дня голосування на Рівненщині та результати паралельного підрахунку голосів ОПОРИ»

Інформаційно-освітній простір "Інфохаб"

У понеділок, 22 липня об 11:00 год у приміщенні Інформаційно-освітнього простору «Інфохаб» відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА «Перебіг дня голосування на Рівненщині та результати паралельного підрахунку голосів ОПОРИ».

Під час пресконференції будуть представлені результати громадського спостереження ОПОРИ у Рівненській області за днем виборів народних депутатів. Представники Національної поліції у Рівненській області розкажуть про виявлені порушення, зафіксовані у день голосування.

Спікери:

  • Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області;
  • Марія Цип’ящук, громадська омбудсменка ОПОРИ із захисту виборчих прав у Рівненській області;
  • Руслан Жук, начальник Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Рівненській області;
  • Антон Крук, речник Головного управління Національної поліції у Рівненській області.

За коментарями звертайтеся:

Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області

тел.: 0938338345

e-mail: rivne@opora.org.ua

Олена Чудінович, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)