[Подія відбулась] Прес-конференція «Перебіг виборчої кампанії на Рівненщині»

Інформаційно-освітній простір "Інфохаб" , прокласти маршрут

У вівторок, 12 лютого об 11.00 год у приміщенні Інформаційно-освітнього простору «Infohub» (м. Рівне., вул. Словацького, За) відбудеться прес-конференція «Перебіг виборчої кампанії на Рівненщині:передвиборча активність кандидатів та типові порушення», організована  Громадянською мережею ОПОРА.

Під час прес-конференції будуть обговоренні:

  • перебіг виборчої кампанії у Рівненській області з початку січня 2019 року;
  • активність кандидатів на посаду Президента України;
  • порушення, зафіксовані спостерігачами ОПОРИ.

Участь у заході також візьмуть:

  • заступник начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області Руслан Стрельбіцький;
  • радниця з питань внутрішньо переміщених осіб в Рівненській області Наталія Токарська;
  • начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Рівненської обласної державної адміністрації Микола Піголь;
  • начальниця Відділу ведення Державного реєстру виборців міста Рівне Анна Зелінська;
  • начальник Відділу ведення Державного реєстру виборців Рівненського району Володимир Шевчук.

Правоохоронці розкажуть про розгляд справ, пов’язаних з виборчим процесом, а радниця з питань ВПО та представники Держреєстру виборців – про те, як змінити місце голосування, уточнення списків виборців, а також назвуть кількість виборців, яка зможе проголосувати 31 березня.

 

За коментарями звертайтеся:

Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області

тел.: 093 833 8345

e-mail: rivne@opora.org.ua

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.