[Подія відбулась] Прес-конференція «Рівненщина напередодні дня голосування»

Інформаційно-освітній простір "Інфохаб"

У четвер, 18 квітня об 11:00 год у приміщенні Інформаційно-освітнього простору «Infohub» (м. Рівне., вул. Словацького, За) відбудеться прес-конференція «Рівненщина напередодні дня голосування», організована  Громадянською мережею ОПОРА.

Під час прес-конференції будуть представлені результати громадського спостереження ОПОРИ за виборчою кампанією у Рівненській області до другого туру виборів Президента України, які відбудуться 21 квітня. Зокрема, представники ОПОРИ розкажуть про формування нових складів окружних та дільничних виборчих комісій та зафіксовані спостерігачами ОПОРИ порушення.

Спікер:

  • Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:

Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області

тел.: 0938338345

e-mail: rivne@opora.org.ua

Олена Чудінович, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)