[Подія відбулась] Пресконференція «Рівненщина напередодні дня голосування»

Інформаційно-освітній простір "Інфохаб"

У п’ятницю, 19 липня об 11:00 год у приміщенні Інформаційно-освітнього простору «Інфохаб» відбудеться пресконференція Громадянської мережі ОПОРА «Рівненщина напередодні дня голосування».

Під час пресконференції будуть представлені результати громадського спостереження ОПОРИ у Рівненській області до виборів народних депутатів, які відбудуться 21 липня. Зокрема, представники ОПОРИ розкажуть про перебіг виборчої кампанії в області, активність кандидатів у народні депутати та порушення, зафіксовані спостерігачами ОПОРИ.

Представники Національної поліції у Рівненській області також розкажуть про виявлені порушення та розгляд справ, пов’язаних з виборчим процесом.

За коментарями звертайтеся:

Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області

тел.: 0938338345

e-mail: rivne@opora.org.ua

Олена Чудінович, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)