[Подія відбулась] Публічні консультації в умовах децентралізації: погляд з середини

Інформаційно-освітній простір "Інфохаб"

Завтра, 20 листопада о 10.00 у місті Рівне (вулиця Словацького, 3а), Інформаційно-освітній простір «Інфохаб» відбудеться презентація дослідження «Практика публічних консультацій в об’єднаних територіальних громадах».

Дослідження проводив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) в межах проекту «Відповідальне управління громадою» у серпні 2018 року із представниками об’єднаних територіальних громад у 5 регіонах України.

Результати дослідження дозволили побачити існуючий рівень обізнаності із інструментом публічних консультації, досвід його застосування, бажані результати та занепокоєння щодо впровадження інструменту на місцях, його організації та нормативного регулювання. Крім того, було визначено існуючі та можливі шляхи поширення інформації. Чітко окреслилась потреба в додатковій експертній підтримці, навчанні та створенні спеціалізованого методологічного матеріалу для прикладу застосування інструментів публічних консультацій на місцях.

Запрошуємо журналістів та громадських активістів.  

 

За детальнішою інформацією звертайтеся: 097 705 23 66, 063 288 59 82, Галина Сегеда, помічниця з комунікації проекту «Відповідальне управління громадою».

 

Довідково: Проект «Відповідальне управління громадою» впроваджується Громадянською Мережею ОПОРА у співпраці з Фундацією «Лабораторія соціальних досліджень та інновацій «Сточня» (Польща) та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».