[Подія відбулась] У Дубно в рамках публічних консультацій відбудеться практичний семінар “Сортувати просто”

Будинок дітей та молоді міста Дубно

23 жовтня 2018 року о 15.00 год в Будинку дітей та молоді (м. Дубно, майдан Незалежності, 1) для мешканців міста відбудеться практичний семінар “Сортувати просто”. Захід організований в рамках проведення Дубенською міською радою публічних консультацій щодо розміщення контейнерів для роздільного сортування сміття на майдані Незалежності та у мікрорайоні Хмільники міста Дубно.

Під час семінару  представники Дубенської міської ради та Громадянської мережі ОПОРА розкажуть для дубенчан про важливість громадського консультування, план проведення публічних консультацій щодо роздільного збору сміття у місті Дубно. Також ОПОРА детально розповість про те, чому варто сортувати сміття, яке сміття підлягає сортуванню, а також пояснить для чого місту та мешканцям необхідно впроваджувати роздільний спосіб сортування сміття.

Мета публічних консультацій: пояснити важливість роздільного сортування сміття та його основних переваг для мешканців міста Дубно, мотивувати та заохотити жителів до роздільного сортування сміття, дізнатися думку дубенчан щодо розміщення контейнерів для роздільного сортування сміття у центральній частині міста та у мікрорайоні Хмільники.

До участі у семінарі запрошуємо усіх небайдужих жителів міста.

 

За детальною інформацією звертайтеся:

Олена Чудінович,

Громадянська мережа ОПОРА

тел.: 096 16 91 419

e-mail: rivne@opora.org.ua 

 

Захід проводиться в рамках проекту “Практичний курс громадських консультацій”, що впроваджується Громадянською мережею ОПОРА за підтримки Фундації “Лабораторія Досліджень та Суспільних Інновацій “Сточня” (Польща).