[Подія відбулась] У Гощі розкажуть про інструменти залучення мешканців до прийняття рішень

РЦДЮМ

24 жовтня об 11:00 у приміщенні РЦДЮМ (смт. Гоща, вул. С. Наливайка, 3) для представників влади, бізнесу та громадськості відбудеться тренінг «Особливості партисипації. Інструменти ефективної участі».

Під час тренінгу учасники заходу дізнаються що таке «партисипація», які інструменти участі громадян у формуванні місцевої політики та особливості їх використання. Також визначать важливість партисипації та обговорять, як розвивати взаємодовіру між владою та громадою.

Крім цього учасники розглянуть дієві інструменти партисипації – публічні консультації (консультації з громадськістю у формі діалогу, який веде місцева влада з мешканцями, задля вивчення та врахування їх пропозицій щодо різних важливих питань ). Зокрема, обговорять особливості публічних консультацій та спробують їх змоделювати на реальних прикладах, а також визначать принципи, яких варто дотримуватись при проведені публічних консультацій.

Спікер:

Андрій Токарський – фахівець у сфері партисипації.

До участі в заході запрошуються депутати селищної ради, посадовці органів влади, представники бізнес середовища, а також громадських організацій та активні громадяни.

 

За додатковою інформацією звертайтеся:

Олена Чудінович ,

керівниця проекту “Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін”

тел.: 096 16 91 419

e-mail: rivne@opora.org.ua 

 

Довідково:

Проект «Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації. Метою проекту є підвищення рівня залучення мешканців селища Гоща та міста Коспопіль до формування місцевої політики, шляхом напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет», а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.