[Подія відбулась] У Гощі розпочинається напрацювання Положення «Про громадський бюджет»

РЦДЮМ

У середу, 21 листопада об 11:00 у приміщенні РЦДЮМ (смт. Гоща, вул. С. Наливайка, 3) відбудеться перша робоча зустріч по розробці проекту Положення «Про громадський бюджет селища Гоща». До участі запрошуються депутати селищної ради,  посадовці органів влади, представники бізнес середовища, а також громадських організацій та активні громадяни.

Під час зустрічі учасники спільно розпочнуть напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет селища Гоща». Впровадження цього Положення у місті дасть змогу мешканцям впливати на рішення щодо витрат частини місцевого бюджету.

Бюджет участі (громадський бюджет) – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель зможе подати проект, пов’язаний з покращенням життя в селищі, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету наступного року.

Тому, на етапі напрацювання Положення важливим є його обговорення та врахування думок усіх зацікавлених сторін.

Модератор робочої зустрічі: Андрій Токарський – фахівець у сфері партисипації.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Олена Чудінович,

Громадянська мережа ОПОРА,

тел.: 096 16 91 419

e-mail: elena.chudinovych@gmail.com

 

Довідково:

Проект «Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації. Метою проекту є підвищення рівня залучення мешканців селища Гоща та міста Коспопіль до формування місцевої політики, шляхом напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет», а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.