[Подія відбулась] У Костополі пройде тренінг щодо інструментів участі громадян у формуванні місцевої політики

Костопільська міська рада

25 жовтня о 14:30 у приміщенні Костопільської міської ради (м. Костопіль, вул. 1 Травня, 3, зала засідань – 4 поверх) для представників влади, бізнесу та громадськості відбудеться тренінг «Особливості партисипації. Інструменти ефективної участі».

Під час тренінгу учасники заходу дізнаються що таке «партисипація», які інструменти участі громадян у формуванні місцевої політики та особливості їх використання. Також визначать важливість партисипації та обговорять, як розвивати взаємодовіру між владою та громадою.

Крім цього учасники розглянуть дієві інструменти партисипації – публічні консультації (консультації з громадськістю у формі діалогу, який веде місцева влада з мешканцями, задля вивчення та врахування їх пропозицій щодо різних важливих питань ). Зокрема, обговорять особливості публічних консультацій та спробують їх змоделювати на реальних прикладах, а також визначать принципи, яких варто дотримуватись при проведені публічних консультацій.

Спікер:

Андрій Токарський – фахівець у сфері партисипації.

До участі в заході запрошуються депутати селищної ради, посадовці органів влади, представники бізнес середовища, а також громадських організацій та активні громадяни.

 

За додатковою інформацією звертайтеся:

Олена Чудінович ,

керівниця проекту “Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін”

тел.: 096 16 91 419

e-mail: rivne@opora.org.ua 

 

Довідково:

Проект «Учасницьке бюджетування, як крок до якісних змін» реалізовується за сприяння Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації. Метою проекту є підвищення рівня залучення мешканців селища Гоща та міста Коспопіль до формування місцевої політики, шляхом напрацювання проекту Положення «Про громадський бюджет», а також покращення рівня володіння інструментами партисипації ініціативними мешканцями, представниками бізнесу та органами місцевого самоврядування.