[Подія відбулась] У Рівному пройде data-інтенсив «RivneOpenData»

Інформаційно-освітній простір "Інфохаб"

28 лютого в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а)  відбудеться інтенсив по роботі з відкритими даними «RivneOpenData». Тривалість заходу з 10.00 до 20.00 год. Захід організовано в рамках проекту «Залучення громади Рівного до впровадження реформ», що реалізується об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного».

RivneOpenData – важлива подія у роботі з відкритими даними Рівного, яка відбудеться під лозунгом #datamustwork.

Під час data-інтенсиву ми обговоримо, чому відкриті дані – це важливо, розкажемо та покажемо, що таке набори даних, а також на практиці навчимо “чистити” та візуалізувати дані. Крім цього, разом спробуємо напрацювати корисні сервіси для міста на основі відкритих даних, розпорядником якої є Рівненська міська рада!

Для реєстрації у заході заповніть, будь ласка,  гул-форму за посиланням – https://goo.gl/forms/eEuAgdlprkG2TEqh1

Для роботи  під час data-інтенсиву візьміть ноутбук!

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Володимир Якшин,

Громадянська мережа ОПОРА

тел.:  098 66 31 923

e-mail: rivne@opora.org.ua

 

Ця діяльність реалізовується коаліцією громадських організацій «Рада реформ Рівного» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цієї публікації є винятковою відповідальністю «Ради реформ Рівного»  i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.