Еко-хендмейд до Дня закоханих

Дата: 20.02.2016

До Дня святого Валентина кожному рівнянину випала нагода подарувати своїй другій половинці неповторний еко-подарунок, який напередодні виготовляли на еко-майстер-класах. Організаторами заходу виступили Громадянська мережа ОПОРА, місцева ініціатива «Зеленька Рівне», громадська організація «Екоклуб» та молодіжна платформа «Яскраво».

 Майстер-класи стали не лише цікавим способом виготовити подарунок коханій людині, а й зробити його екологічним.

ОПОРІвці працювали над виготовленням підсвічників. Цікавим елементом майстер-класу став рециклінг – вторинне використання сировини. Так, для виготовлення підсвічників використовувалися скляні банки, зубна паста та звичайні губки для миття посуду.

Активісти «Екоклубу» та «Зеленьки» майстрували магнітики – дерев’яні сердечка, які декорували натуральними матеріалами (кавовими зернами, спеціями, нитками та льняними і бавовняними шматками тканини).

А представники «Яскраво» допомагали у створенні теплої листівки у техніці айріс-фолдинг з використанням газет та журналів.

«Схожі еко-майстер-класи громадські активісти проводять щомісячно, аби показати рівнянам, як чудово можна поєднати економію та творчість», – прокоментувала місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Ірина Кантарія.

_________________________
Прес-служба
Громадянської мережі ОПОРА