Громадськість закликала новий Уряд продовжувати реформування енергетичної галузі

Дата: 15.04.2016

27941171

Громадянська мережа ОПОРА разом із партнерськими організаціями звернулася до нового Уряду із закликом продовжувати реформи, розпочаті в енергетичній галузі.

Протягом 2014-2015 років Україна пройшла хоч і невелику, але складну частину шляху реформування в енергетиці. Зокрема, було диверсифіковано постачання газу в Україну, прийнято Закон «Про ринок природного газу», що дало старт лібералізації та відкриттю ринків в енергетиці. Усі ці досягнення є лише одним із важливих кроків на шляху до повноцінної перемоги.

Аналітичний центр DiXi Group, Громадянська мережа ОПОРА, “Енергетичні реформи” та євроінтеграційна ініціатива “Сильніші разом” закликають новий уряд зберегти політику підвищення безпеки та конкуренції в енергетиці. Серед найважливіших реформ, які мають залишатися на порядку денному уряду в галузі енергетики, наступні: реформа регулятора, ринку електроенергії, прийняття оновленої Енергетичної стратегії та Стратегії енергетичної дипломатії, збільшення прозорості та ефективності управління видобувної галуззю, подальше стимулювання енергоефективності тощо.

Сьогодні вкрай важливо не знижувати темпи їх запровадження та залишати процес імплементації відкритим для всіх зацікавлених сторін. Тільки в такому випадку Україна зможе розраховувати на повноцінну перемогу та повагу з боку міжнародної спільноти.

Із повним текстом звернення можна ознайомитися нижче: 

_________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА