Маленьких рівнян навчали правилам енергозбереження

Дата: 18.05.2015

цццццццц15 та 16 травня Громадянська мережа ОПОРА організувала та провела інформаційну зустріч з найменшими учасниками Європейського сімейного центру «Традиція» міста Рівне.
 

Зустріч проводилась у два етапи: 15 травня – бесіда щодо енергозбереження з молоддю 7-12 років центру, а наступного дня – зустріч із дошкільнятами та їх батьками.
 
Активісти ОПОРИ показали маленьким рівнянам мультфільм «Добре світло», який розповідає про необхідність заміни лампочок розжарювання на енергозберігаючі та, в загальному, пропагандує ефективне використання електроенергії. Також з дітьми грали у цікаві та пізнавальні ігри, розфарбовували розмальовки по темі енергозбереження та спілкувались про правила енергозбереження у побуті.
images-1840348930 o-740x555
Кожному учаснику зустрічей представники ОПОРИ подарували дитячі листівки, буклети та книжечки, де просто й цікаво наведено основні правила енергозбереження.
 
Зазначимо, що це не перша зустріч активістів ОПОРИ із маленькими рівнянами у травні. Перед заходами у центрі «Традиція» – 13 травня – відбулася інформаційна зустріч із рівненськими харцерами віком 11-16 років.
 
Харцерство є скаутською організацією, яка сприяє всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. На сьогодні, харцерство–це потужний молодіжний рух,який веде активнуі різнобічну ідейно-виховну діяльність серед молоді.
 
Активісти ОПОРИ представили харцерській молоді презентацію з питань енергоефективності та розповіли про заходи, необхідні для збереження навколишнього середовища і покращення стану екології. Харцерам також розповіли про важливість економії енергетичних ресурсів та  проілюстрували наслідки недбалого їх використання, серед яких є як екологічні, так і економічні проблеми.
 
Обидва заходи проводилися в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та проходили за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 213.
 
Місцевий координатор житлово-комунальних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Ірина Кантарія
тел: +380937656931
 __________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА