На дільниці у Рівному немає світла – виборців попросили прийти голосувати пізніше

Дата: 21.07.2019

У Рівному на виборчій дільниці №561011 зникло енергопостачання. Виборці, які знаходилися у кабінках для голосування змогли проголосувати. Усіх інших, хто перебував на дільниці і не отримав бюлетені, комісія попросила покинути дільницю і прийти згодом або дочекатися увімкнення світла.

На виборчій дільниці №561011 зникло електропостачання. На момент, коли погасло світло, на виборчій дільниці перебували виборці. Ті, хто знаходився у кабінках для голосування – змогли проголосувати, підсвітивши ліхтариками. Усіх інших виборців, які були на той час на дільниці та не отримали бюлетені, попросили залишити виборчу дільниці і повернутися пізніше або дочекатися, коли з’явиться енергопостачання.

Через декілька хвилин світло з’явилося і знову зникло. Станом на 13:00 електропостачання на дільниці відсутнє.

Виборча дільниця знаходиться у приміщенні актового залу селищного клубу без вікон, відповідно у приміщенні темно для здійснення волевиявлення.

В окружній виборчій дільниці 152 виборчого округу пояснили, що причини відсутності електропостачання з’ясовуються. Також ОВК повідомила про випадок відповідні служби, в тому числі поліцію, ДСНС в області та Рівнеобленерго.

За коментарями звертайтеся:

Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області

тел.: 0938338345

e-mail: rivne@opora.org.ua

Олена Чудінович, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)