ОПОРА долучилась до Урбан-пікніку, що відбувся у Рівному

Дата: 09.06.2015

20150607 154337 - CopyУ неділю, 7 червня, у Рівному відбувся перший Урбан-пікнік, до якого долучилися активісти Громадянської мережі ОПОРА. Захід поєднав у собі колективний відпочинок рівнян на природі й цікаві лекції, ігри та майстер-класи, спрямовані на покращення міського простору.

Активісти ОПОРИ провели екологічний майстер-клас з виготовлення «трав’янички» – екологічної іграшки, з якої після підливання починає рости справжня трава. Догляд за такою іграшкою привчає дитину бережливо ставитися до природи.

Окрім того, що виготовлення трав’янички слугує для дітей та дорослих гарним прикладом того, як правильного піклуватися про природу, у майстер-класі присутній ще елемент рециклінгу – вторинного використання. Так, для виготовлення трав’янички використовується капрон та дерев’яна стружка.

Варто також зазначити, що організатори Урбан-пікніка проводили й низку інших майстер-класів, зокрема – з розмальовування екологічних торбинок та виготовлення «еко-бомб».

Урбан-пікнік викликав значний резонанс серед рівнян. «Такі заходи – дуже важливі для мешканців великих міст, оскільки вчать нас навіть живучи у великих населених пунктах не забувати про потребу опікуватися навколишнім середовищем. Дуже радує те, що в наших заходах активну участь взяли дітки – адже відповідальне ставлення до природи варто виховувати змалку», – зазначила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Ірина Кантарія.

__________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА