ОПОРА шукає надавача освітніх послуг з теми “Інструменти взаємодії влади і громади та їх ефективне застосування”

Дата: 25.04.2023

Замовник послуг: Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» в рамках проєкту «Дієві та впливові».

 

1.Умови надання послуг та здійснення оплати:

1.1. Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг.

1.2. Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години.

1.3. Надавач надає замовлені послуги на власний ризик і розсуд, використовує для цього власні засоби та матеріали і не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку.

1.4. За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного в розгорнутому оголошенні).

1.5. Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання, прийняття у повному обсязі та підписання Акту про це.

1.6. Термін надання послуг: з  8 травня по 30 червня 2023 року.

 

2. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: планується підтримати пропозицію одного надавача послуг.

 

3. Кваліфікаційні вимоги, технічне завдання та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому оголошенні.

 

4. Перелік документів, які необхідно подати:

4.1. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток № 1 до оголошення.

4.2. Усі документи, які вимагаються Додатком № 1 до оголошення (зокрема резюме та дипломи/сертифікати, документ ФО або ФОП).

4.3. Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні два роки за встановленою формою (Додаток № 2). Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані у вигляді скан-копій.

 

5. Особливі умови:

5.1. Документи подаються в електронному вигляді на адресу rivne@opora.org.ua з поміткою в темі листа «Надавач освітніх послуг з теми з теми «Інструменти взаємодії влади і громади та їх ефективне застосування» до 2 травня  2023 року, реєстрація документів завершується о 18:00.  Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

 

За додатковою інформацією звертайтеся на пошту rivne@opora.org.ua.