ОПОРА в Рівному демонструвала чисту енергію в дії

Дата: 13.09.2016

 

12 09 16 04

11 вересня у Рівному відбувся еко-фестиваль «ЗЕЛО 2016». Цьогоріч подія зібрала безліч рівнян – усіх тих, кого цікавить питання екології та життя в гармонії з природою.

Упродовж дня у Парку культури та відпочинку для мешканців міста діяла еко-виставка. Громадянська мережа ОПОРА демонструвала конструктори, які використовують альтернативні джерела енергії, зокрема енергію сонця та вітру. Малеча за допомоги батьків самостійно збирала конструкції та уважно вивчала, як вони працюють.

«Круто, що уся сім’я корисно та весело провела час. Коли ми з сином складали вітряк, то більше дізнались і про саму альтернативну енергетику», – поділилась враженнями від заходу пані Наталія.

12 09 16 03

Зацікавила еко-виставка і дорослих. «Поки малеча роздивлялася вітряк та гралася машинками, які їздять на сонячній енергії, батьки цікавилися реальними прикладами впровадження альтернативної енергетики в побуті та перевагами кожного з її видів», – розповіла представник ОПОРИ Олена Чудінович.

На згадку про захід дорослі також отримали інформаційні матеріали «Чиста енергія – чисте майбутнє», підготовленні за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

За коментарями звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Ірина Кантарія
тел.: 093 726 3677