ПАТ «Львівгаз» оголошує конкурс проектів з ефективного та безпечного постачання газу

Дата: 19.05.2015

lviv gazЗ 18 травня 2015 року ПАТ «Львівгаз» в рамках своєї діяльності розпочинає відбір заявок серед громадських організацій Львівськох області. Конкурс ініційований компанією для підтримки та розвитку важливих суспільних проектів. Зокрема, мова йде про громадські ініціативи спрямовані на підвищення ефективного та безпечного постачання природного газу споживачам Львівської області.

 

 

 

 

 

Мета конкурсу: налагодити ефективну комунікацію між підприємством постачальником газу, організаціями громадського суспільства та споживачами. А також покращити стан енергозбереження на території Львівської області, провести громадські компанії щодо безпечного споживання газу серед населення регіону, дослідити питання тарифоутворення, якості природного газу  та ін.
Учасниками конкурсу можуть бути громадські організації, благодійні фонди, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи. Проте, у конкурсі не можуть приймати участь осередки політичних партій, органи місцевого самоврядування і виконавчої влади, комерційні структури та фізичні особи.
Пріоритетними напрямками підтримки громадських ініціатив є:
– енергозбереження у багатоквартирних будинках;
– економія споживання газу населенням Львівщини;
– безпека споживання газу населенням Львівщини;
– ознайомлення громадськості з принципами діяльності підприємства – постачальника газу для населення;
– залучення широкого кола громадськості для підтримки та реалізації спільних ініціатив та інновацій.

Максимальний розмір фінансування проекту, що буде надано в рамках конкурсу не перевищує  60 000 тис. гривень.
Реалізація проектів розпочинається з 01 червня 2015 року та повинна бути завершеною до 31 грудня 2015 року.
Проекти повинні бути підготовлені відповідно до  форми заявки яка розміщена на веб-сторінці ПАТ «Львівгаз» у рубриці «До уваги споживачів» за посиланням: http://lv.104.ua/ua/for-clients/do-uvagi-klijentiv/id/pat-lvivgaz-ogoloshuje-konkurs-proektiv-z-efektivn-12047

Питання щодо заповнення заявки та умов конкурсу слід надсилатилише у електронному вигляді до 17.00 год., 21  травня 2015р. на е-mail: oksana.horak@lvgas.com.ua,