У Рівному ОПОРА розкаже який муніципалітет найпублічніший

Дата: 28.09.2015

index2-1170x974Громадянська мережа ОПОРА запрошує журналістів на прес-конференцію щодо результатів вимірювання Індексу публічності місцевих рад. Захід відбудеться в конференц-залі газети «7 днів» (м.Рівне, вул.. Поштова, 2, 2 поверх) у середу 30 вересня. Початок о 11.00.

Під час прес-конференції представники мережі ОПОРА розкажуть про те, які міські ради стали найбільш та найменш публічними цього року за підсумками проведеного моніторингу й запрезентують рейтинг муніципалітетів. Окрім цього, експерти коротко зупиняться на основних тенденціях розвитку місцевого самоврядування в Україні, зокрема – оцінять, як змінилася ситуація з публічністю органів самоврядування за останні три роки, коли проводилося вимірювання.

Дослідження 2015 року охопило усі обласні центри країни (окрім Донецька та Луганська), а його результати дозволили проаналізувати і порівняти публічність муніципалітетів в цілому, а також сформувати окремий рейтинг публічності міських голів, виконавчих органів та депутатського корпусу.

У заході візьмуть участь:
• Анатолій Бондарчук, координатор вимірювання Індексу публічності у Рівному.

Нагадаємо, що Індекс публічності – це спільний проект ОПОРИ та мережі партнерів, який реалізовується уже третій рік поспіль й має на меті оцінити, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітетів, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування – міського голови, депутатів та виконавчих органів – в цей процес. Кожного року презентація результатів вимірювання приурочується до Міжнародного дня Права знати, що святкується 28 вересня.

Контактна особа: Анатолій Бондарчук – 096 918 74 08.

Детальніше про минулорічні дослідження можна почитати на веб-сторінці: publicityindex.org