Рівне розпочало підготовку до Днів сталої енергії

Дата: 13.09.2016

energo opora07 09 16

7 вересня у Рівному відбулася розширена нарада робочої групи щодо підготовки Днів сталої енергії, які заплановані на кінець вересня 2016 року. Зустріч була проведена за участі представників управління економіки, освіти, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, а також активістів Громадянської мережі ОПОРА та Еко-клубу.

Щорічне проведення Днів сталої енергії у місті Рівному передбачає популяризацію раціонального використання енергетичних ресурсів серед мешканців. Крім цього, Дні енергії – це чудова нагода представити кращі місцеві напрацювання у сфері енергозбереження, зменшення викидів СО2 та захисту клімату.
Дні сталої енергії стартуватимуть 21 вересня і триватимуть чотири дні. Усі заходи досить різноманітні та надзвичайно цікаві. Так, рівняни зможуть взяти участь у конкурсі «Стильна торба», відвідати виставку «Друге життя побутових відходів», переглянути відеофільми на екологічну тематику та енергетичні проблеми, побувати на еко-уроці «Мій внесок у збереженні енергії» або спробувати себе у велоквесті.

Аби долучити молодь до проблем енергетики, у навчальних закладах будуть проведені виховні години, години спілкування, еко-уроки, бесіди та вікторини. А студенти НУВГП відвідають екскурсії до котельні ПрАТ «»ЕСКО-Рівне», ТОВ «Рівнетеплоенерго» та до насосної станції «Рівнеоблводоканал».

Громадянська мережа ОПОРА теж долучилась до організації та проведення Днів сталої енергії у Рівному. «Плануємо залучити якомога більшу аудиторію, щоб розповісти рівнянам про необхідність та важливість енергозбереження», – наголосила один з членів робочої групи, місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Ірина Кантарія.

Зокрема, в рамках Днів сталої енергії ОПОРА проведе конкурс малюнків на асфальті «Мій вибір ЕКО», під час якого малеча зможе зобразити своє бачення того, як заощаджувати енергію та робити довкілля чистим. Також у центральному парку міста буде представлено виставку приладів, які працюють на альтернативних джерелах енергії, тобто завдяки енергії сонця, вітру та води.

За додатковою інформацією звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Ірина Кантарія
тел.: +38 093 726 3677