Апеляційний суд відхилив внести зміни до бюлетеня на виборах міського голови Корця

Дата: 24.10.2015

appealClipart24 жовтня відбулося відкрите засідання Житомирського апеляційного адміністративного суду, де розглядалась апеляційна скарга кандидата на посаду міського голови м. Корець Знаменця Володимира на дії Рівненського окружного суду. В результаті, усі вимоги були відхилені.

23 жовтня відбулося судове засідання Рівненського окружного адміністративного суду за позовом цього ж кандидата до Корецької міської виборчої комісії про зобов’язання прийняти рішення про внесення змін до виборчих бюлетенів на підставі постанови Житомирського апеляційного суду. Позовні вимоги обґрунтовані наявністю судового рішення щодо скасування реєстрації Дмитрук Людмли Миколаївни, яке не виконано відповідачем, оскільки не було внесені зміни до виборчих бюлетені, зокрема проставлення штампа «Вибув».За рішенням суду, у позові було відмовлено.

13 жовтня відбулося засідання Корецької міської виборчої комісії, під час якого, Корецька міська ВК спочатку скасувала реєстрацію Дмитрук Людмили Миколаївни, згідно постанови Житомирського апеляційного адміністративного суду. Однак, зважаючи на те, що у рішенні апеляційного суду не було зазначено, що необхідно вилучити документи подані Дмитрук Л. М.– Корецька міська виборча комісія прийняла постанову про нову реєстрацію кандидата.

В результаті засідання, суд ухвалив залишити без задоволення апеляційну скаргу Знаменця Володимира, а постанову Рівненського суду від 23 жовтня без змін. Також апеляційний суд прийняв рішення стягнути зі Знаменця Володимира судовий збір в розмірі 535,92 грн.

Переглянути ухвалу Житомирського апеляційного суду можна тут.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android
 
___________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА