Діємо задля перемоги

Дата: 16.05.2022

Напевно немає в Україні людини, чиє життя не змінила повномасштабна війна. Теж саме стосується і нас, і нашої організації. За останні місяці ми перепрофілювали свою діяльність, аби бути міцним тилом для наших захисників і підтримувати людей, які вимушено покинули свої домівки.

 

Зараз ми:
🩹💊Координуємо роботу волонтерського медичного центру Рівного, збираємо запити і ліки, направляємо їх тим, хто потребує – як мешканцям населених пунктів, які постраждали від дій окупантів, так і військовим, волонтерам, журналістам. За період роботи нашого медичного центру завдяки підтримці усіх небайдужих було зібрано і опрацьовано 460 запитів на ліки.
Для людей, які виконують свої завдання у небезпечних точках, намагаємося пакувати ліки у зручні підсумки, на закупівлю яких оголосили спільнокошт: https://bit.ly/3FG9sSN.
Також ми безкоштовно видаємо для людей, які мають призначення від лікаря, препарат “Еутірокс”, який наданий для таких потреб ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області. Як і де його можна отримати читайте тут: https://bit.ly/3wp5NEw
🚛Налагодили роботу логістичного хабу з гуманітарної допомоги, яку надсилають небайдужі люди із закордону та дружні організації. Підтримує роботу нашого хабу Фонд Східна Європа. Команда нашого хабу потужна – це і опорівці, і харцери Harcerski Hufiec “Wołyń”, волонтери та вимушено переміщені люди, які знайшли прихисток у Рівному і просто не змогли залишатися осторонь у ці складні часи. Ми збираємо запити потреб та відправляємо посильну допомогу (одяг, їжу, ліки, засоби гігієни) як у інші регіони країни, так і для центрів перебування вимушено переміщених осіб в межах Рівненської області, організаціям, які ними опікуються і окремим людям. За період роботи нам вдалося опрацювати більше 50 колективних запитів і стільки ж індивідуальних.
Щоб отримати допомогу, слід заповнити цю форму: https://bit.ly/3NkaU0k і надіслати її через Telegram на номер хабу: 063 396 63 50.
🖊Спільно з Громадянською мережею ОПОРА наголошуємо на важливості фіксації воєнних злочинів, скоєних російською армією в Україні. Для цього розпочали співпрацю з Рівненською обласною прокуратурою. Переконані, що злочинці повинні бути покарані за усі звірства: за кожну кулю чи снаряд, випущені в школу, садочок, приватні оселі, лікарні і швидкі. Лише справедлива кара сприятиме недопущенню агресивної політики щодо України у майбутньому. Для цього державі важливо зібрати належну доказову базу. Повідомити про факти безчинств окупантів можна на russiancrime.org. Усі свідчення обробляються і будуть передані до міжнародних організацій як докази для майбутнього суду над воєнними злочинцями.
💙💛І наостанок, ми про це говоримо рідше, але ми намагаємося як можемо підтримати військових, бо саме вони бережуть нашу державу і завдяки ним маємо можливість писати/читати ці рядки. Нещодавно спільно з усіма небайдужими закупили і передали для бійців автомобіль.
Також підтримуємо одягом, харчами, ліками. Почали передавати військовим ліки у підсумках, на закупівлю яких постійно збираємо кошти: https://bit.ly/3FG9sSN.
 📍Якщо Ви маєте бажання підтримати те, що ми робимо, пишіть нам fb-повідомлення чи на пошту rivne@opora.org.ua.
Дякуємо всім волонтерам і небайдужим людям з усіх куточків світу, які допомагають і працюють, аби Україна перемогла. Переконані: спільними зусиллями зможемо більше🇺🇦