Двійник Олега Ляшка балотується на Рівненщині

Дата: 26.09.2014
maskaУ Рівненській області в одномандатному окрузі №154 у Верховну Раду балотується самовисуванець, директор юридичної фірми «Адвокат і закони» Олег Ляшко. Кандидатуру мажоритарника Центральна виборча комісія зареєструвала вчора, 25 вересня.

 
На сайті ЦВК зазначається: «Ляшко Олег Васильович, народився 15 вересня 1969 року в селі Бугаївка Радивилівського району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ “Юридична фірма “Адвокат і закон”, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисуванець».
 
Проте, як стало відомо спостерігачам Громадянської мережі ОПОРА, Ляшко Олег Васильович – це ніхтоDvijnyk інший як колишній голова Радивилівської райдержадміністрації Бернацький Олег Васильович, що декілька днів тому змінив власне прізвище. Олег Бернацький був призначений головою райадміністрації розпорядженням Віктора Януковича ще у листопаді 2011 року. За рік до цього був обраний головою Радивилівської районної ради як член Партії регіонів. У грудні 2012 року Віктор Янукович звільнив Олега Бернацького із займаної посади.
 
На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook голова обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка Назарій Поліщук звернувся до громади виборчого округу №154, до якого входять м. Дубно, Дубенський, Здолбунівський, Радивилівський, Млинівський та Демидівський райони Рівненщини із закликом не звертати уваги на подібні провокації колишніх регіоналів.
 
«Екс-голова Радивилівської райдержадміністрації Бернацький немає жодного стосунку до Радикальної партії Олега Ляшка! Кандидатом, який затверджений з’їздом Радикальної партії Олега Ляшка, що відбувся 14.09.14 є Стасюк Роман Павлович! Не зважайте на подібного роду дешеві викиди колишніх регіоналів та уважно дивіться у виборчий бюлетень під час голосування» – йдеться у зверненні. 
 
На думку Громадянської мережі ОПОРА подібні дії з боку зареєстрованого кандидата є введення в оману виборців з метою відтягування голосів у  рейтингових кандитатів за рахунок спекуляції іменем відомого політика.
 
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.