Ефективна взаємодія з народними депутатами задля якісних змін

Дата: 12.04.2023

«Громадянська мережа ОПОРА/Рівне» завершила Академію практичної аналітики, яку проводила в межах грантової ініціативи Програми USAID «РАДА: наступне покоління». Навчання відбувалося у Рівному протягом трьох сесій: 25-26 березня, 1-2 та 5-6 квітня. В Академії взяли участь понад 20 представників громадського сектору, освітян та студентів Рівненщини, які змогли покращили свої аналітичні та адвокаційні навички для участі у законотворчому процесі.

«Наша країна переживає нелегкі часи і перед нами, громадянами України, і перед владою постають нові виклики, які потребують швидких і якісних рішень», – розповіла одна з учасниць Академії Світлана Серікова, керівниця ініціативної групи внутрішньо переміщених людей із Дубенщини.

Академія практичної аналітики – це 40 годин інтенсивної практики, жвавих дискусій та інтерактивних завдань, які навчили учасників:

  1. інструментів впливу на формування державної політики та участі у законотворчому процесі;
  2. ефективно комікувати та взаємодіяти з командами народних депутатів;
  3. аналізувати інформацію, готувати аналітичні документи та адвокатувати ідеї.

Тренерами Академії були досвідчені фахівці та експерти: Михайло Мозоль (політолог, викладач Острозької академії, заступник директора Школи політичної аналітики ПОЛІС, експерт Фонду Громадської Дипломатії), Сергій Гончар (виконавчий директор БО «Фундація “Паритет”», експерт із питань публічної політики та розвитку громадянського суспільства) та Ірина Стасюк (модераторка платформи е-демократії Фонду Східна Європа).

Також учасники детально ознайомилися з роботою народних депутатів та їхніх команд під час зустрічей із Олександром Ковальчуком, Соломією Бобровською та Олександром Аліксійчуком, які розповіли про «внутрішню кухню» своєї роботи, формати комунікації з виборцями в умовах воєнного стану та діяльність у Верховній Раді України.

А вже зовсім скоро обрані учасники Академії практичної аналітики проведуть публічні консультації із командами парламентарів із Рівненщини та отримають змогу застосувати свої знання на практиці.

Усе найважливіше із зустрічей та інсайти від тренерів Академії практичної аналітики ОПОРИ читайте на вебсайті організації.

Довідково: Проєкт “Практична аналітика для парламенту” реалізується Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації “Громадянська мережа “ОПОРА” в межах Програми USAID “РАДА: наступне покоління”, що виконується ГО “Інтерньюз Україна”.

Ця подія стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст не обов’язково відображає погляди USAID чи уряду Сполучених Штатів.

Подія здійснюється в рамках Програми USAID “РАДА: наступне покоління”, яка є п’ятирічною ініціативою (2021-2026), що впроваджується ГО “Інтерньюз-Україна”.

Детальніше про Програму: https://internews.ua/rang, https://www.facebook.com/usaidradaprogram/