ГО «АРХА» шукає надавача консультанта з психологічних питань (конкурс продовжено до 18 липня)

Дата: 29.06.2023

Замовник послуг: Замовник послуг: ГО “АРХА” в рамках проєкту “Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами” в рамках виконання умов Угоди 010-OCHA-23 від 12.05.2023 року про надання гранту за фінансової підтримки БО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД”

 

1.Умови надання послуг та здійснення оплати:

1.1. Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг.

1.2. Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години.

1.3. Надавач надає замовлені послуги на власний ризик і розсуд, використовує для цього власні засоби та матеріали і не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку.

1.4. За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного в розгорнутому оголошенні).

1.5. Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання, прийняття у повному обсязі та підписання Акту про це.

1.6. Термін надання послуг: з 25 липня  по 30 вересня 2023 року.

 

  1. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: планується підтримати пропозицію одного надавача послуг.

 

  1. Кваліфікаційні вимоги, технічне завдання та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому оголошенні.

 

  1. Перелік документів, які необхідно подати:

4.1. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення.

4.2. Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (Додаток №2 додається до оголошення) та Деталізація розрахунку вартості години роботи (Додаток №11).

4.3. Усі документи, які вимагаються Додатком  до оголошення (зокрема резюме та дипломи /сертифікати, документ ФО або ФОП).

Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані у вигляді скан-копій.

 

  1. Особливі умови:

5.1. Термін надання послуг: з 25 липня по 30 вересня 2023 року.

5.2. Документи подаються в електронному вигляді на адресу ngoarcha@gmail.com з поміткою в темі листа «Консультант з психологічних питань».

5.3. Термін подання документів: до 18 липня 2023 року, реєстрація документів завершується о 23:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

 

За додатковою інформацією звертайтеся на пошту ngoarcha@gmail.com.