ГО “АРХА” шукає тренера для проведення навчально-практичного тренінгу за темою “Протидія конфліктам, запобігання, протидія та зниження ризику сексуального і ГЗН, супровід та перенаправлення постраждалих до відповідних структур, які надають послуги в контексті виявлених у клієнта проблем” в рамках проєкту (конкурс продовжено до 18 липня року)

Дата: 01.07.2023

Замовник послуг: ГО “АРХА” в рамках проєкту “Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами” в рамках виконання умов Угоди 010-OCHA-23 від 12.05.2023 року про надання гранту за фінансової підтримки БО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД”

  1. Умови надання послуг та здійснення оплати: 

1.1. Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг. 

1.2. Вартість послуг , обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуги, і вартості години.  

1.3. Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали. 

1.4. За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні). 

1.5. Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг. 

  1. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозицію одного надавача послуг. 
  2. Кваліфікаційні вимоги, технічне завдання та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому оголошенні
  3. Перелік документів, які необхідно подати: 

4.1. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток №1 до оголошення  

4.2. Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні три роки за встановленою формою (Додаток № 2). 

4.3. Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме та дипломи/сертифікати, документ ФО або ФОП).

 Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

  1. Особливі умови:

5.1. Документи подаються в електронному вигляді на адресу ngoarcha@gmail.com з поміткою в темі листа “Тренер для проведення навчально-практичного тренінгу за темою “Протидія конфліктам, запобігання, протидія та зниження ризику сексуального і ГЗН, супровід та перенаправлення постраждалих до відповідних  структур, які надають послуги в контексті виявлених у клієнта проблем”. 

5.2. Термін надання послуг: з 25.07.2023 по 31.09.2023р. 

5.3. Термін подання документів: до 18.07.2023 року, реєстрація документів завершується о 23:00 год. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в ГО “АРХА” на пошту ngoarcha@gmail.com