ГО “Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини” шукає відеографа з надання послуг фотографування та відеозйомки під час проведення заходу і монтажу матеріалів для виготовлення відеоконтенту соціального характеру про проект.

Дата: 07.07.2023

Замовник послуг: ГО “Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини”  в рамках проєкту “Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами” в рамках виконання умов Угоди № 006-OCHA-23 від 01.05.2023 року про надання гранту за фінансової підтримки БО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД”.

  1. Умови надання послуг та здійснення оплати:

1.1. Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг.

1.2. Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуги, і вартості години.

1.3. Надавач послуг надає послуги на власний ризик, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, а самостійно на власний розсуд надає замовлені послуги, для чого використовує власні засоби та матеріали.

1.4. За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику Послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).

1.5. Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання та прийняття у повному обсязі та підписання Акту про надання послуг.

  1. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримання пропозиції одного надавача послуг.
  2. Кваліфікаційні вимоги, технічне завдання та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому оголошенні .
  3. Перелік документів, які необхідно подати:

4.1. Заповнений, підписаний та відсканований Додаток№1до оголошення

4.2. Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні два роки за встановленою формою Додаток№2 та Деталізація розрахунку вартості години роботи (Додаток №11).

4.3. Усі документи, які вимагаються Додатком до оголошення (зокрема резюме та дипломи/сертифікати, документ ФО або ФОП, портфоліо).

 Зверніть увагу: Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан-копії.

  1. Особливі умови:

5.1. Документи подаються в електронному вигляді на адресу osbbrivne2019@gmail.com з поміткою в темі листа “Консультант з надання послуг фотографування”.

5.2. Термін надання послуг:  з 01.08.2023 по 31.08.2023р.

5.3. Термін подання документів: до 13 липня 2023 року, реєстрація документів завершується о 23:00 год. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися в ГО “Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини” на пошту osbbrivne2019@gmail.com