Кандидата розшукує міліція, або брудні технології 156-го округу

Дата: 22.10.2014
prСьогодні штаб кандидата в народні депутати України Сергія Євтушка від Політичної партії ВО «Батьківщина» по 156-ому виборчому округу з центром у м. Сарни повідомив Громадянській Мережі ОПОРА про факти застосування «чорної агітації» проти їхнього кандидата. 

 
Невідомі особи вночі розповсюдили листівку без вихідних даних, в якій мова йде про те, що Сергій Єстушок перебуває в кримінальному розшуку за особливо важкий злочин. В липівці вказані телефон райвідділу міліції та прохання повідомити про місцеперебування розшукуваного. В іншій листівці, розповсюдження якої теж зафіксовано в окрузі, Сергій Євтушко вказаний як рекетир, наставник кримінального авторитету. «Неможливо подолати корупцію, коли той, хто покликаний боротися із нею – сам її очолює» – так зловмисники бачать програму кандидата.
 
Jevtushok lystivka2
 
Jevtushok lystivka1
 
Сергій Євтушок прокоментував ситуацію наступним чином: «Зрозуміло, що це робота рук невдах-опонентів, якої й варто було очікувати. Так, була оприлюднена чергова порція бруду про те, що я ніби то перебував у кримінальному розшуку. З усією відповідальністю заявляю, що до жодних кримінальних справ відношення не маю. Я жодного разу не перебував під слідством й не був засудженим, бо якби тоді був міським головою та головою РДА. Будь-які спроби пов’язати цю та подібні виходки є хворою уявою моїх опонентів. Провокатори вдаються до зухвалих, підступних дій, не гребуючи будь-якими методами».
 
Також Сергій Євтушок закликав усіх кандидатів в народні депутати, що беруть участь у виборчому процесі на Костопільщині, Сарненщині та Березнівщині, проводити свою передвиборну агітацію виключно на засадах чесної змагальності. «Ведіть чесну боротьбу і не використовуйте брудні технології, адже політичних дивідендів це не додасть жодному кандидату і жодній політичній силі» – йдеться у зверненні.
 
Окрім того кандидат зазначає, що його штаб постійно фіксує факти розповсюдження наклепу, псування та крадіжки агітаційних матеріалів.
 
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.