Круглий стіл “Забезпечення законності виборчого процесу”

Дата: 05.10.2012

organy gerbЗапрошуємо Вас на круглий стіл присвячений темі забезпечення дотримання законності виборчого процесу. Участь у заході візьміть представники обласного та міського УМВС України у Рівненській області, працівники прокуратури, Служби безпеки та окружного адміністративного суду.

Захід відбудеться у рамках програми довготермінового спостереження за парламентськими виборами 2012 року на теренах Рівненської області. Круглий стіл відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Симона Петлюри 17 (Будинок вчених), об 11.00, 08 жовтня 2012 року.

На круглий стіл запрошені: представники правоохоронних органів, окружного адміністративного суду, журналісти, міжнародні спостерігачі, представники влади, суб’єкти виборчого процесу, представники громадських організацій.

Під час круглого столу будуть обговорені наступні питання:

1. Участь правоохоронних органів у виборчому процесі. Яким чином міліція, прокуратура та СБУ забезпечують дотримання виборчого законодавства у Рівненській області?

2. Огляд найтиповіших порушень виборчого законодавства, що вирішувалися за участі правоохоронців.

3. Забезпечення дотримання законодавства шляхом вирішенням спорів між суб’єктами виборчого процесу у Рівненському окружному адміністративному суді.

Дякуємо за співпрацю та розуміння важливості висвітлення питання участі правоохоронних органів у забезпечені прозорості та демократичності виборчого процесу на Рівненщині.

Захід відбудеться:
у понеділок, 08 жовтня 2012 року
у приміщенні конференц-залу Будинку вчених
вул. Симона Петлюри 17, м. Рівне
початок об 11.00