На дільниці 20070 підробили протокол

Дата: 02.11.2010

До спотерігачів ОПОРИ звернулися з інформацією про численні порушення на міській дільниці №20070.

 

 

До представників ОПОРИ звернувся спостерігач від ВО “Батьківщина” на дільниці №20070 Назар Вернюк з скаргою на протиправді дії членів комісії. З його слів, в день голосування комісія допустила декілька грубих помилок при підрахунку голосів. На це неодноразово наголошувала член комісії від Батьківщини, однак всі зауваження ігнорувалися. Коли ж настав час складати протокол, член комісії від Батьківщини підписала його з приміткою “З окремою думкою”. В цьому додатку вона описала порушення, які відбувалися на дільниці. Однак, голова комісії, представник Народної Партії Тетяна Самуленкова привезла до міської комісії протокол у якому не було зазначено про порушення на дільниці. Спостерігач Назар Вернюк стверджує, що члени комісії підробили протокол. Замість вставки  “З окремою думкою”  у ньому стояв підроблений підпис члена комісії від Батьківщини. Спостерігач розповів, що цю фальсифікаю члени комісії провели на окремому засіданні, кудиспецально не заросили представника Батьківщини.

Звинувачення спостерігача від ВО “Батьківщина” про порушення на дільниці підтверджуються також тим,що на підрахунок голосів та складання протоколів її члени витратили півтори доби. Це при тому, що на дільниці проголосувало всього 180 виборців. На інших ДВК таку кількість голосів обробляли за 6-8 годин.

Представники ОПОРИ звернулися за поясненням цих фактів до голови комісії Тетяни Самуленкової, однак вона відмовилася  надавати інформацію.

– Я не зобовязана надавати вам інформацію. Арівідерчі, – сказала голова комісії і виключила телефон.

Тим часом представники Батьківщини написали скаргу про порушення виборчого законодавства на дільниці і уже добилися перерахунку голосів.