На Млинівщині пошкоджено біл-борди «Батьківщини»

Дата: 28.09.2014
bordСпостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували факти пошкодження зовнішньої реклами плітичної партії ВО «Батьківщина». Наразі пошкодження виявлені лише в селищі Млинів, що входить до 154-го виборчого округу (Здолбунівський, Демидівський, Дубенський, Млинівський, Радивилівський райони).

 
 
Два білборди з розміщеною рекламою політичної сили днями невідомі закидали брудом. Один пошкоджений щит знаходиться в центрі селища, інший по трассі Млинів-Рівне. Представники млинівської організації ВО «Батьківщина» про випадок дізнались від спостерігача ОПОРИ, проте зазначають, що обов’язково шукатимуть винуватців пошкодження.
 
Нагадаємо, біл-борди ВО «Батьківщина», що містять інформацію агітаційного характеру, виготовлені без вихідних даних. На біл-бордах віддсутня інформація про замовника, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за друк. Відповідно до виборчого законодавства – це є порушенням вимог п.7 ст 68 ЗУ «Про вибори народних депутатів Ураїни». 
 
2014925170001
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.