На одній з дільниць Рівного за кілька днів до голосування збільшилась кількість виборців

Дата: 14.11.2015

img1612 листопада спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА встановили, що на одній із дільниць Рівного, де 15 листопада проходитиме процес голосування серед кандидатів на посаду міського голови значно збільшилась кількість виборців.

На дільниці №560950 (м. Рівне, вул. Йосипа Драганчука, 12) за кілька днів до голосування збільшилось число виборців. Як повідомили у Рівненській міській виборчій комісії, в уточненому списку виборців по цій дільниці додалося 50 чоловік.

Нагадаємо, що в день голосування 25 жовтня на цій же дільниці впродовж дня виборів приходили групи студентів, які хотіли проголосувати.

Як вдалося зафіксувати спостерігачам Громадянської мережі ОПОРА, більшість з студентів були приписані у гуртожитку, який входить у межі виборчого округу, лише у другій половині жовтня, тобто напередодні дня голосування.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
 
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
 
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.
 
___________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА