На Рівненщині кандидати на посаду мера відмінили публічну дискусію

Дата: 20.10.2015

1skvjhwekr17 жовтня в приміщенні Дубенського міського будинку дітей та молоді відбулися «передвиборчі дебати» кандидатів на посаду міського голови Дубна.

На дебати були запрошені усі 8 претендентів на крісло мера м. Дубно:

– Антонюк Василь Михайлович – чинний міський голова, кандидат на посаду міського голови від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»;
– Дудко Леонід Іванович – ПП «Прогрес»;
– Корилкевич Михайло Данилович – самовисуванець;
– Мацишин Юрій Олексійович – ПП «Радикальна партія Олега Ляшка»;
– Панкевич Оксана Вікторівна – ПП «Громадський рух «Народний контроль»;
– Петровський Михайло Анатолійович – самовисуванець;
– Саківський Роман Іванович – самовисуванець;
– Шаблій Віта Леонтіївна – ВО «Свобода».

На дебати не прибули чинний мер Дубна Василь Антонюк та самовисуванець Михайло Петровський. Перед початком заходу Михайло Корилкевич запропонував іншим кандидатам на посаду міського голови підписати спільну заяву, в якій вони засуджують відмову чинного мера прибути на дебати. У заяві також висвітлювалось прохання змінити регламент проведення дебатів та відмінити публічну дискусію, оскільки “дискутувати про перспективи розвитку міста можна лише за наявності достовірної інформації про нинішній стан речей”.

Кандидат-самовисуванець Роман Саківський прибув на початок заходу, підписав спільну заяву та пославшись на поважні причини поїхав. Також заяву підписали Михайло Корилкевич, Леонід Дудко та Юрій Мацишин. Підписи під такою заявою поставити відмовилися Віта Шаблій та Оксана Панкевич.

news 20.10 Rivne Debaty

За рішенням більшості кандидатів, формат заходу було змінено, залишивши лише представлення, відповіді на запитання присутніх (по 10 хвилин кожному кандидату), а також заключне слово. Тобто дебатів між кандидатами, як таких, не було.

Загалом, дебати відвідало близько 150 осіб. Зокрема, на заході були присутні журналісти телерадіокомпанії «Дубно», які вели відеозйомку події.  

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства черезефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.
 
__________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА