На Рівненщині ОПОРА виявила незаконну агітацію

Дата: 25.10.2015

Rivne 25.10 Рівне 9.2На ДВК №560289 (вул. Центральна, 143А, с. Орв’яниця, Дубровицький р-н, Рівненська обл.) спостерігач ОПОРИ зафіксував розміщення агітаційних матеріалів.

У коридорі перед входом до виборчої дільниці спостерігач ОПОРИ виявив друковані агітаційні матеріали, зокрема агітацію кандидатів на посаду голови Соломіївської сільської ради від ВО “Батьківщина” Бідотіл Олега та від політичної партії “Волі” Салівонової Галини.

25.10 Рівне 9.1

25.10 Рівне 9.2

Про незаконне розміщення агітації, спостерігач ОПОРИ повідомив голові виборчої комісії та хотів написати акт про порушення, однак усі присутні відмовились виступити свідками. Оскільки, за їх словами, не вбачали в цьому ніякого порушення.

Тоді, спостерігач ОПОРИ викликав міліцію, і, в результаті, працівники правоохоронних органів склали опис місця, де розміщувалась агітація.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
 
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android

___________________________

Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА