На Рівненщині акушерів вербують в агітатори провладного кандидата

Дата: 31.08.2012

Zorja26 серпня у селі Зоря Рівненського району відбулася зустріч працівників фельдшерсько-акушерських пунктів із представниками органів влади. За інформацією ОПОРИ, медпрацівників зібрали у вихідний день для того, щоб завербувати їх до числа агітаторів мажоритарного кандидата від Партії регіонів по 153 виборчому округу, заступника голови Рівненської облдержадміністрації Анатолія Юхименка.

На зустріч з медпрацівниками прибули депутат Рівненської районної ради від партії «Єдиний Центр» Богдан Динькович (хірург-ординатор у Рівненській центральній районній лікарні), депутат Рівненської обласної ради, перший заступник голови Рівненської обласної ради Михайло Кривко, довірена особа кандидата в народні депутати Анатолія Юхименка – Людмила Наумець, сільській голова Анатолій Гуз, голова Рівненської райдержадміністрації Василь Карпенчук та його заступник Сергій Подолін.

Перед початком зустрічі спостерігач ОПОРИ поспілкувалася з медпрацівниками, які запевнили, що не знають про мету зустрічі. Натомість довірена особа кандидата Людмила Наумець повідомила, що у селі відбувається зустріч агітаторів Анатолія Юхименка та попросила спостерігача покинути приміщення Будинку культури. Позицію довіреного лиця розділив і Богдан Денькович, який зауважив, що спостерігачів на зустріч не запрошували, а тому їм нема чого тут робити. Всупереч бажанню представників кандидата, спостерігачі відмовилися покинути село. Врешті, представнику ОПОРИ дозволили бути присутньою на зустрічі, яку перенесли на двір, з умовою, що вона не фотографуватиме присутніх.

Загалом на захід зібралося близько 30 працівників фельдшерсько-акушерських пунктів. Перед ними виступав заступник голови обласної ради Михайло Кривко. Він розповів учасникам про досягнення діючої влади та про результати роботи кандидата Анатолія Юхименка. Другою слово отримала довірена особа кандидата Людмила Наумець, яка агітувала працівників ФАП підтримати Анатолія Юхименка. Останнім перед присутніми виступив сільський голова Зорі Анатолій Гуз. Чиновник розповідав про досягнення провладного кандидата.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
Координатор виборчих програм ОПОРИ у Рівненській області
096 918 74 08