На Рівненщині ДВК заблокували роботу ОВК у 154-ому окрузі

Дата: 27.10.2014
О 6 годні ранку розлючені члени дільничних виборчих комісій, що привезли  протоколи з результатами голосування по 154-ому округу, увірвались до приміщення ОВК. В будівлі Районної адміністрації, де розташована ОВК, члени ДВК намагались зігрітись. Через те, що протоколи оброблялись досить повільно, на вулиці зібралась чимала кількість людей. Для їх обігріву на дворі було встановлено два намети, проте місця в них не вистачало. Розлючені люди вирішили грітись в ОВК.
 

Внаслідок цього в приміщенні утворилась штовханина, пройти до зали засідань стало неможливо, скриньки з документами люди тримають над головами. Перевірити цілісність пакунків з документами з ДВК теж фізично неможливо. Фактично робота ОВК була паралізованою. Члени ОВК проголосували за оголошення перерви. Лише за півгодини комісія відновила свою роботу.
 
Станом на 06.40 ранку комісія опрацювала лише 18,25% протоколів. Люди і далі незадоволені чергами та повільною роботою комісії. Міліція залишається осторонь проблеми.
 
154 1
 
154 2
 
154 3
 
154 4
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.