На Рівненщині голова Сарненської адміністрації заявляє, що його звільнили з політичних мотивів

Дата: 24.09.2014

Evtushok1Президент України Петро Порошенко 20 вересня своїм розпорядженням № 1031/2014-рп звільнив з посади голови Сарненської районної адміністрації Сергія Євтушка. Сам Сергій Миколайович пов’язує своє звільнення з позачерговими виборами Народних депутатів України, адже він збирається балотуватись до парламенту по мажоритарному виборчому округу № 156 (Березнівський, Костопільський, Сарненський райони) за підтримки партії ВО «Батьківщина».

 
Для екс-голови Сарненської адміністрації звільнення стало несподіванкою. На той момент Сергій Євтушок перебував у робочому відрядженні, про новину дізнався від друзів.
 
На запитання спостерігача Громадянської мережі ОПОРА, чи звільнення голови відбулось з політичних мотивів, Сергій Євтушок відповів – однозначно так.
 
«Жодних передумов для мого звільнення не було, чи соціально-економічних чи ще якихось. Це я пов’язую виключно з моїм балотуванням до парламенту. Як би це не було, це є право Президента, його думка, його вертикаль влади», – зазначає майбутній кандидат у нардепи. – «Це сталось раптово, ніхто нічого не повідомляв. В понеділок, 22 вересня, на загал стало відомо що мене підтримав з’їзд політичної партії ВО «Батьківщина» як майбутнього кандидата в народні депутати України. Щоб не чекати понеділка-вівторка двадцятим числом мене звільнили, а вже в понеділок інформація з’явилась на сайті Президента».
 
Нагадуємо, що основним конкурентом Сергія Євтушка по 156-му виборчому окрузі буде Олександр Данильчук, висунутий з’їздом політичної партії «Блок Петра Порошенка» 14 вересня 2014 р.
 
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.