На Рівненщині не активно приймають протоколи ДВК

Дата: 26.10.2014
Станом на 01.00 годину 27 жовтня на Рівненщині ОВК вже прийняли 19 протоколів від дільничих виборчих комісій.
 
Округ № 152 (Рівне) – прийнято протолоки двох ДВК.
Округ № 153 (Рівне) – прийнято звіти протоколи ДВК. Не прийнято звіт чотирьох ДВК через те, що у звітах скорочують ініціали кандидатів у народні депутати.
Округ № 154 (Дубно)– прийнято протоколи двох ДВК. 
Округ № 155 (Дубровиця) – прийнято протоколи десяти  ДВК. Не прийнято звіт двох ДВК через те, що в протоколах не зійшлися цифри.
Округ № 156 (Сарни) – прийнято протоколи шести ДВК. Не прийнято протоколи трьох ДВК через те, що вони були заповнені не правильно.

 
 
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.