На Рівненщині поширюють фальшиву інформацію про зняття кандидата

Дата: 25.10.2012

koroluk znatoУ 154 виборчому окрузі невідомі поширили матеріали з інформацією про те, що кандидат від об’єднаної опозиції знятий з виборчих перегонів на користь іншої людини.

25 жовтня у Дубенському районі Рівненської області невідомі поширили газету та листівки з компрометуючими матеріалами проти мажоритарного кандидата від об’єднаної опозиції у 154 виборчому окрузі Валентина Королюка. Візуально газета схожа на опозиційне видання, однак, насправді є провокацією.

У матеріалах вказано про те, що кандидата знято з виборчих перегонів за приховування сумнівних фактів власної біографії та дискредитацію опозиції. У листівці зазначено, що Валентина Королюка було знято на користь самовисуванця від Народного Руху України, доцента кафедри української літератури Рівненського державного гуманітарного університету – Дмитра Кравця. Матеріали поширено без вихідних даних, що є грубим порушенням виборчого законодавства.

У штабі Валентина Королюка інформацію про зняття кандидата з перегонів спростували, назвавши агітаційні матеріали провокацією конкурентів.

За коментарями звертайтеся
Анатолій Бондарчук
Координатор спостереження ОПОРИ у Рівненській області
096 91 87 408