Окремі політичні сили визначилися, кого підтримати у другому турі виборів міського голови Рівного

Дата: 07.11.2015

finansovaya podderzhka malogo biznesaУ Рівному за підсумками першого туру виборів міського голови Володимир Хомко та Дмитро Якимець вийшли до другого туру. Кандидат-самовисуванець Володимир Хомко набрав 38,85%, а висуванець від партії «Громадський контроль» Дмитро Якимець – 18,51%. Окремі політичні сили, які приймали участь у місцевих виборах оголосили про свою публічну підтримку кандидатам, які змагатимуться за крісло міського голови Рівного у другому турі.

 

 

 

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

(до Рівненської міської ради набрала 12325 голосів, тобто 15,81% голосів та 9 мандатів)

5 листопада екс-кандидат на посаду міського голови Рівного від партії «БПП «Солідарність» Олексій Муляренко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що його політична сила підтримуватиме у другому турі Володимира Хомка. «Сьогодні відбулася зустріч депутатського корпусу та активу рівненської команди БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» з Володимиром Хомком. Основна тема зустрічі — обговорення підтримки нашою командою кандидатури Володимира Хомка у другому турі мерських виборів. Під час конструктивної розмови одностайно ухвалили рішення підтримати його кандидатуру. В свою чергу Володимир Хомко зазначив, що дуже розраховує на нашу підтримку та зауважив, що ми як партія, яка матиме найбільшу фракцію в новій міськраді маємо стати основою для формування конструктивної більшості, що працюватиме в інтересах рівненської громади», – йдеться у повідомленні.

Screenshot 2015 11 06 22 59 47

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

(до Рівненської міської ради набрала 11108 голосів, тобто 14,25% голосів та 8 мандатів)

У газеті «Рівне Вечірнє» від 5 листопада опублікований коментар заступника міського голови Галини Кульчинської, яка одночасно є керівником міської партійної організації ВО «Батьківщина», де вона зазначила, що голосуватиме за Володимира Хомка. «Зараз ми обираємо і депутатів, і голову лише на 2 роки. Такий закон. Але це будуть 2 дуже непростих роки для України та всіх нас. Ми просто не уявляємо . що нас усіх може чекати. На ці 2 роки місту потрібна тверда рука господаря, а не лише експерименти, пошуки та навчання на помилках. Ми не можемо ризикувати містом, де живе 250 тисяч чоловік. Тому я особисто голосуватиму за Хомка. Переконана – так зроблять усі свідомі та врівноважені люди», – аргументує свою позицію Галина Кульчинська.

20151106 235236

Сила людей

(до Рівненської міської ради набрала 3023 голосів, тобто 3,88% голосів, а отже, не подолала п’ятивідсотковий бар’єр і не пройшла до міської ради)

5 листопада політична партія «Сила людей» також на своїй сторінці Facebook оголосила, що у другому турі виборів підтримує Дмитра Якимця. «МИ, члени Рівненської міської організації Політичної партії «Сила Людей», закликаємо рівнян прийти на вибори. Революція Гідності була відповіддю на той стан справ, який був в країні – ми вимагали змін. Ми були не згідні з напрямком розвитку України, яка погрязла в бідності, безправ’ї, корупції, байдужості. Надзвичайною ціною ми здобули право змінювати державу. На жаль, за півтора роки мало що змінилось. Результати роботи влади є незадовільними. Політична партія «Сила Людей» вважає, що однією з ключових причин відсутності реальних змін є старі кадри, які лише імітують життя по-новому, а насправді хочуть зберегти стан справ, який їх влаштовує. Вибори дають шанс в демократичний спосіб змінювати владу. Тому ми закликаємо не просто прийти на вибори, а й проголосувати за зміни. Закликаємо усіх, хто хоче жити в новому місті, в новій країні – не будьте байдужими, не залишайтеся осторонь, прийдіть на вибори і проголосуйте за зміни!», –йдеться у тексті повідомлення.

cb

Інші політичні партії та екс-кандидати на посади міського голови не озвучили свою публічну позицію кого будуть підтримувати у другому турів виборів міського голови Рівного.

 За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
 
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
 
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android
 
____________________________
Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА