ОПОРА оголошує тендер на виготовлення відеолекцій для дистанційного курсу «Депутат на зв’язку»

Дата: 22.01.2021

Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» оголошує відкритий тендер на виготовлення 10-ти відеороликів у форматі «туторіал» (навчальне відео з коментарями експерта та додатковою анімованою графікою) для дистанційного курсу «Депутат на зв’язку».

Виконавець має виконати наступні завдання:

  1. Підготовка сценарію для 10 відеороликів у форматі «туторіал» (навчальне відео з коментарями експерта та додатковою анімованою графікою) на основі підготовлених замовником навчальних матеріалів (хронометраж до 12 хвилин один ролик).
  2. Зйомка відеороликів у форматі «туторіал» (навчальне відео з коментарями експерта та додатковою анімованою графікою) у м. Рівне.
  3. Монтаж, моушн-дизайн, саунд-дизайн 10-ти відеороликів.

Вимоги для надавачів послуг:

  1. Бути зареєстрованим як ФОП або юридична особа, яка має право надавати відповідні послуги;
  2. Досвід з написання сценаріїв та зйомки відеороликів, підтверджений портфоліо робіт та відгуками попередніх замовників (за наявності);

Наявність власної або орендованої техніки для зйомки (в тому числі, телесуфлера) згідно переліку, наведеного у Додатку 3. Перелік необхідного обладнання для зйомки відеороликів для дистанційного курсу «Депутат на зв’язку»

Пакет документів для участі в тендері:

ВАЖЛИВО – Додатки 1, 2 та 3 повинні бути підписаними заявниками.

Заявки приймаються до 18:00 години 1 лютого 2021 року.

Пропозиції можуть бути доставлені в офіс Рівненської ОО ВГО «Громадянська мережа ОПОРА» кур’єром, поштою або через електронну пошту (із зазначенням теми листа «Тендер на послуги виготовлення відеороликів»):

  • email: rivne@opora.org.ua
  • адреса: 33028, м. Рівне, вулиця Словацького 3-а, оф. 7
  • найближче відділення «Нової пошти» – №5

Остаточні результати проведення тендеру будуть надіслані переможцю на електронну пошту не пізніше 5 лютого 2021 року.


За коментарями і додатковою інформацією звертайтеся до Михайла Балика, координатора проєкту «Депутат на зв’язку» (+38 093 833 83 45)

 Довідково: Проєкт «Депутат на зв’язку» реалізується в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа.