ОПОРА розповість про перебіг дня виборів на Рівненщині та національні тенденції

Дата: 26.10.2015

227 жовтня о 11.00 у конференц-залі готелю «МИР» (м. Рівне, вул. Міцкевича, 32) відбудеться прес-конференція Рівненського представництва Громадянської мережі ОПОРА на тему «Підсумки місцевих виборів-2015 на Рівненщині крізь призму загальнонаціональних тенденцій». Участь у прес-конференції візьмуть представники правоохоронних органів та представники територіальних виборчих комісій.

На прес-конференції спостерігачі ОПОРИ розкажуть про підсумки моніторингу дня голосування в Рівненській області, зокрема, розкажуть про загальнонаціональні та місцеві тенденціях виборчого процесу, виявлених спостерігачами ОПОРИ порушеннях, розкажуть про перебіг дня голосування на «гарячих точках» Рівненщини – виборах міських голів Костополя та Корця.

Працівники силових структур повідомлять зафіксовані порушення у день голосування та перебіг їх розслідування, представники територіальних виборчих комісій про те, як була організована робота ДВК, як тривав підрахунок голосів та як проходив процес передачі виборчої документації з ДВК до відповідних територіальних виборчих комісій.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
 
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.

___________________________

Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА