ОПОРА шукає менторів адвокаційного супроводу кампаній у громадах

Дата: 05.07.2023

Замовник послуг:
Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» в рамках проєкту «Дієві та впливові» в рамках виконання умов Угоди № 003-OCHА-23 від 01 лютого 2023 року про надання гранту за фінансової підтримки БО «100% життя».

1. Умови надання послуг та здійснення оплати:

1.1. Оплата послуг, зазначених в цьому оголошенні, здійснюється на основі Договору про надання послуг.

1.2. Вартість послуг, обумовлених Договором, визначається із часу, необхідного для надання послуг, і вартості години.

1.3. Надавач надає замовлені послуги на власний ризик і розсуд, використовує для цього власні засоби та матеріали і не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку.

1.4. За умовами Договору надавач послуг зобов’язується надати Замовнику послуги на основі Технічного завдання (описаного нижче в оголошенні).

1.5. Підтвердженням фактичного надання і отримання послуг є оформлений Акт про надані послуги. Оплата послуг здійснюється за безготівковим розрахунком після їх надання, прийняття у повному обсязі та підписання Акту про це.

1.6. Термін надання послуг: з 17 липня по 31 серпня 2023 року.

2. Кількість потенційних надавачів послуг в рамках конкурсу: Планується підтримати від трьох до чотирьох пропозицій надавачів послуг.

3. Кваліфікаційні вимоги, технічне завдання та критерії оцінки знаходяться в розгорнутому оголошенні.

4. Перелік документів, які необхідно подати:

  • Заповнений, підписаний та відсканований Додаток № 1 до оголошення.
  • Усі документи, які вимагаються Додатком №1 до оголошення (зокрема резюме та сертифікат, Додаток № 3, документ ФО або ФОП).
  • Заповнена, підписана та відсканована інформація щодо ставок оплати за останні два роки за встановленою формою (Додаток №2).

5. Особливі умови:

  • Документи подаються в електронному вигляді на адресу rivne@opora.org.ua з поміткою в темі листа «Ментор».
  • Термін подання документів: до 14 липня 2023 року, реєстрація документів завершується о 23:00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертайтеся на пошту rivne@opora.org.ua.