ОПОРА запрошує журналістів на тренінг

Дата: 15.10.2015

220 жовтня, у м. Рівне відбудеться тренінг для журналістів щодо поручень виборчого законодавства, а також відповідальності та захисту прав медіа.

 

 

  

 

 

Під час заходу буде представлено типологізацію порушень виборчого законодавства, правову відповідальність за вчинення злочинів проти виборчих прав та обговорено форми взаємодії спостерігачів від неурядових організацій з медіа в день голосування. Окрім цього, на тренінгу буде розглянуто права й обов’язки спостерігачів та журналістів.

Місце проведення: конференц-зал готелю «Оптіма» (м. Рівне, вул. Словацького,9).

Час проведення: 13.00-17.00

Для реєстрації участі у тренінгу потрібно заповнити анкету.

Участь у тренінгу є безкоштовною.

За коментарями звертайтеся:
Анатолій Бондарчук
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області
+380969187408
 
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

___________________________

Прес-центр
Громадянської мережі ОПОРА