ОВК № 155 приступила до виконання своїх повноважень

Дата: 08.09.2014
 155Сьогодні, 8 вересня 2014 р. о 13.00 відбулось установче засідання окружної виборчої комісії одномандатного округу № 155 з центром у м. Дубровиця.  З вісімнадцяти членів комісії присутніми були лише п’ятнадцять. Один член комісії відсутній за станом здоров’я, з рештою двома зв’язатись так і не вдалося.

 
Серед відсутніх членів комісії зазначаються:
 
 Конончук Олександр Володимирович, секретар ОВК, кандидатуру якого подано від партії Політичне об’єднання «Рідна Вітчизна».  Причина відсутності – невідома.
 
Лавор Олександр Володимирович, що представляє партію Всеукраїнського об’єднання «Свобода», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.  Наразі перебуває у лікарні.
 
Марусик Анатолій Іванович, представник від Партії Регіонів, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. Причина відсутності – невідома.
 
На порядку денному засідання було лише одне питання  – про складання присяги членами ОВК.  Усі п’ятнадцять присутніх членів комісії склали присягу.  Відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України» комісія приступає до своїх повноважень з моменту складання присяги не менш як двома третинами її мінімального складу. Таким чином з сьогоднішнього дня окружна виборча комісія одномандатного округу № 155 визнана легітимною. 
 
Заяв про заміну членів окружної виборчої комісії від суб’єктів подання наразі не надходило.
 
 
Прес-центр
Громадянської Мережі ОПОРА