Потенційний кандидат жертвує на церкви свого виборчого округу

Дата: 25.07.2012

Yuhimenko 2 218 липня в місті Корець Рівненської області відбулося престольне свято Сергія Радонезького. На запрошення благочинного церков Корецького району Ярослава Воята, який є депутатом Корецької міської ради від Партії регіонів, на святкування прибули 17 священників з району. На заході також були присутні керівники району та області. Мешканців привітав заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко. Чиновник пообіцяв підтримувати громаду і зробити щедру пожертву на церкву.

Після урочистої служби відбувся спільний обід духовенства, окремих прихожан та посадовців.

З чиновників на трапезі були: потенційний кандидат по виборчому окрузі №153 Анатолій Юхименко, голова районної адміністрації Борис Дицяк та голова районної ради Любов Скородько. Всі є членами Партії регіонів. Представники об’єднаної опозиції стверджують, що міського голову Людмилу Дмитрук, яка є членом ВО «Батьківщина», на обід не запросили.

Попри те, що на обід духовенства запросили обмежено коло осіб, представникам ОПОРИ вдалося знайти та поспілкуватися з одним із очевидців цієї трапези. Депутат районної ради Микола Гупанчук розповів, що коли прийшла черга Анатолія Юхименка виголошувати тост, чиновник від свого імені пожертвував на церкву сім тисяч гривень. Також потенційний кандидат коротко прозвітувався про свої досягнення за два роки роботи в якості депутата Рівненської обласної ради та пообіцяв, що зможе зробити набагато більше, якщо за підтримки громади стане народним депутатом.

Спостерігачі ОПОРИ дізналися, що пожертва на церкву в Корці не є першим проявом набожності потенційного кандидата. Зі слів Миколи Гупанчука, протягом останнього часу Анатолій Юхименко пожертвував вісім тисяч гривень на церкву в селі Бриків, п’ять тисяч – на церкву в селі Харалуг та по десять тисяч на церкви у селах Межиречі та Залізниці.

Представник потенційного кандидата Наталія Пастухова підтвердила, що Анатолій Юхименко багато їздить по селах району та бере участь у різноманітних заходах. Вона наголосила, що всі пожертви потенційного кандидата є його власними коштами, які він витрачає на допомогу громаді. Щодо зустрічі з духовенством у Корці, пані Пастухова пояснила, що це місцева традиція запрошувати на святковий обід священників та найбільш активних прихожан.

Прес-служба
Громадянської мережі ОПОРА

За більш детальною інформацією звертайтеся:

Координатор виборчих програм у Рівненській області
Анатоліq Бондарчук
096 918 74 08