ПРЕС-АНОНС. Парламентські вибори–2014 на Рівненщині: підсумки спостереження ОПОРИ

Дата: 27.10.2014
OPORA LOGOУ вівторок, 28 жовтня 2014 р. об 11.00 в конференц-залі редакції газети «7 днів», що знаходиться за адресою: вул. Поштова, 2 (другий поверх) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА «Парламентські вибори–2014 на Рівненщині: підсумки спостереження ОПОРИ».

 
Під час прес-конференції будуть підведені підсумки спостереження за перебігом виборчої кампанії на Рівненщині. Також представники Громадянської мережі ОПОРА дадуть оцінку дню голосування, розкажуть про виявленні порушення під час процесу волевиявлення та процесу прийняття виборчої документації в ОВК. 
 
Актвісти ОПОРИ під час прес-конференції презентують результати голосування на виборах депутатів до Верховної ради, згідно зі швидким статистичним підрахунком голосів, яку проводить Мережа на основі фактичних офіційних результатів.
 
Про результати моніторингової кампанії на Рівненщині розповість координатор Громадянської мережі ОПОРА Анатолій Бондарчук.
 
Акредитація на місці проведення заходу.
 
Більше про Громадянську мережу ОПОРА: http://opora.rv.ua/
 
 
 
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до
Координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області
Анатолія Бондарчука
т. (096) 918-74-08
 
 
Довідково:
Позачергові вибори народних депутатів України проводяться у загальнодержавному багатомандатному окрузі та 213-ти одномандатних виборчих округах на всій території України. Разом з тим, відповідно до ст.8 Закону «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», вибори не організовуються і не проводяться на тимчасово окупованій території АР Крим (округи №1-10) і м. Севастополь (округи №224-225).
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з вересня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Організація співпрацює з понад 200 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться ще більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.